خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

بيجاشدگان در ننگرهار هنوزهم مشکلات دارند

بيجاشدگان در ننگرهار هنوزهم مشکلات دارند

Jul 02, 2017 - 12:07

جلال آباد(پژواک،١١سرطان ٩٦): ريیس ادارۀ بین المللی مهاجرین ملل متحد در افغانستان می گوید که بازگشت کنندگان و آواره ها در ولایت ننگرهار، هنوزهم مشکلات دارند.

فاطمه عبدالله در جریان سفر خود به ننگرهار، با خانواده های بیجاشدگان داخلی و مهاجرین بازگشت کننده، دیدار نموده و مشکلات آنها را شنیده است.

امروز (١١ سرطان) از دفتر رسانه های ننگرهار، طی یک  خبرنامه اى که به آژانس خبری پژواک ارسال شده، آمده است که فاطمه عبدالله در جریان سفر به ننگرهار، با گلاب منگل والی این ولایت دیدار کرده است.

فاطمه عبدالله رئیس اداره بین المللی مهاجرین سازمان ملل متحد در افغانستان گفت که با خانواده های بیجاشدۀ داخلی و مهاجرین بازگشت کننده، دیدارهای جداگانه داشته است.

وی اضافه نمود که در جریان این دیدارها، بیجاشدگان داخلی و مهاجرین بازگشت کننده، مشکلات خود در بخش های سرپنا، صحی و معارف را، با وی در میان گذاشته اند.

به گفته وی، آواره ها در این ولایت هنوزهم مشکلات دارند و آنها تلاش خواهند کرد که توجه ادارات کمک کننده برای کمک به مهاجرین را جلب نمایند.

خانم فاطمه، از والی ننگرهار بخاطر همکاری و هماهنگی با ادارۀ آنها تشکر کرد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement